spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Këngëtari kosovar: Ganja duhej të ishte fituese e ‘BBVK’

Ganja ishte pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Por, kjo aventurë televizive mbaroi shpejt për të, shkruan nzoom.biz.

Gjatë kohës së qëndrimit brenda shtëpisë, u familjarizuam me batutat e saj e po ashtu dhe me muzikën.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ishte vokalisti i grupit Pro Band i cili foli rreth bashkëpunimit me Ganimete Abazi.

Ai po ashtu i theksoi pikat e forta të këngëtares duke thënë se do i’a dal e madje ka kapacitet të shpallet fituese e këtij Reality Show. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news