spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Jo Blasta më, Melisa në lidhje dashurie me konkurrentin e “Për’puthen”?

Melisa Lleshi ishte pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo arriti të tregojë gjëra nga jeta e saj profesionale dhe private, shkruan nzoom.biz.

E afërt është parë me banorin tjetër njëherësh reper, Blasa me të cilin thuhej se ishte në një romancë menjëherë pas daljes nga shtëpia.

Por, çka ka për të thënë në lojën e Melisës, ish-konkurrenti i “Për’puthen” Arber Avdyli?

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli dhe për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news