spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Nita acarohet aq keq me Luizin, një spektakël si kurrë më parë

Po vazhdon Prime i radhës dhe po diskutohen tematikat e gjatë kësaj jave.

Efi, Dea, Luizi e Kristi janë banorët ku opinionistët janë fokusuar tek këta konkurrentë, njofton nzoom.biz.

Vajzat kanë debatuar me njëra-tjetren në lidhje me kërcënimet që i’a bëri Efi asaj.

Në anën tjetër, edhe Efi i’u kap Kristit dhe si pasojë e kësaj ai ka ngrënë një vezë në kokë.

Radha për këtë diskutim ishte edhe Luizi i cili i ka prishur punët me Kristin por anash nuk mbeti as Nita e cila hyri në debat me konkurrentin Ejlli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news