spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Kiara po e dobëson lojën e Luizit? Flasin gazetarët e showbizit, zbulojnë prapaskenat e ‘BBVA’

Po vazhdon gara e fortë mes banorëve në ‘Big Brother Vip Albania’.

Të marten e datës 18 prill do të shpallet finalisti i parë, shkruan nzoom.biz.

Konkurrentët në shtëpinë më të famshme kanë krijuar strategjitë e tyre për ta arritur cakun e dëshiruar.

Rifutja e banorëve që dolën jashtë pikërisht nga votat e publikut ka trazuar lojën në këtë format.

Kështu mendon gazetari Granit Miftari i cili ishte pjesë e emisionit n’ZOOM.

Ndiqni insertin e mëposhtëm dhe kuptoni detajet. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news