spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Të vërtetat e Dafinës zbulohen me fakte, paralajmëron termet me bisedat që posedon

Dafina Dauti ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth projekteve të reja që i publikoi së fundmi, shkruan nzoom.biz.

Ish-banorja e ‘Big Brother Vip Kosova’ rrëfeu historinë rrënqethëse që i pati ndodhur me partnerin e dikurshëm me të cilin e ka një vajzë.

‘Kam biseda te shumta qe menxi po pres me i publiku’, u shpreh mes tjerash ajo.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news