spot_img
10.3 C
Pristina
25/04/2024

Çka i ndodhi Albanit gjatë intervistës? Ai përlotet dhe…

Alban Skënderaj sapo e ka publikuar projektin e ri.

Ai këtë herë erdhi në bashkëpunim me Elinel dhe kënga mban titullin ‘Boll’, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari shqiptar ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash u sfidua me disa pyetje pikante.

Se çka i ndodhi atij gjatë zhvillimit të intervistës mund ta kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news