spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Lajmërohet Andi, e harroi Melisën dhe krijoi lidhjen e re me këtë artiste

Andi dhe Melisa ishin një ndër çiftet më të komentuara.

Por, romanca e tyre mbaroi sa hap e mbyll sytë, shkruan nzoom.biz.

Nuk mund të themi njësoj edhe për shkrimet e shumta nëpër mediat rozë.

Lidhja e dyshes ishte drejt fundit por jo dhe ndjenjat, të paktën kështu ka lënë të kuptohet Andi i cili ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

E, tani si duket ish-çifti nuk u panë më bashkë e vazhduan rrugët e ndarë nga njëri-tjetri dhe te Andi tani paska diçka të re.

Për të kuptuar më shumë rreth arsyeve të ndarjes së tyre ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news