spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Ledri godet me ‘Përshëndetje hejter’, DISS për Noizyn?

Ledri Vula publikoi projektin e ri muzikor.

Ai mban titullin ‘Përshëndetje Hejter’, shkruan nzoom.biz.

Reperi u rikthye në zhanrin e tij, duke bërë DISS dhe ndjekësit e tij që janë në numër kanë komentuar tejmase në këtë videoklip.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me detajet ekskluzive të kësaj risie.

Për kë është ky tekst thumbues? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news