spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Lidhja e ndarja e saj bëri bujë, vjen një lajm nga Adriana dhe Keith

Lidhja e tyre bëri bujë të madhe në mediat rozë.

E kemi fjalën për Adriana Matoshi dhe Keith, shkruan nzoom.biz.

Dyshja i kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin dhe nga viti i kaluar nuk dëgjuam më asgjë për ish-çiftin.

Madje, emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju pati dhënë disa detaje nga romanca e tyre.

Për më shumë ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news