spot_img
2.1 C
Pristina
11/12/2023

Alketa Gashi emocionohet në emision, flet për sfidën më të vështirë të jetës

Alketa Gashi – Fazliu është një prezantuese e këndshme e ekranit.

Atë e shohim pothuajse çdo mbrëmje në RTK teksa jep lajmet, shkruan nzoom.biz.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku publiku e njohu si një tjetër Alketë.

Bukuroshja u emocionua teksa tërhoqi pyetjet pikante nga kutia dhe nuk munguan as lotët.

Për më shumë detaje ju ftojmë që ta ndiqni rubrikën ‘Rrëfim’ dhe përgjigjet unike nga Alketa. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news