spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Rrëfimi ekskluziv i Luljeta Shalës, i’a doli t’i heq mbi 15 kilogramë

Luljeta Shala ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth karrierës së saj ndërvite e po ashtu për dukjen e re fizike.

Këngëtarja kosovare humbi 15 kilogramë në kohë rekord dhe recetën e ndau me të gjithë shikuesit e n’ZOOM.

Rrëfimi i saj i ndjerë vjen tani tek ju përmes stories së mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news