spot_img
26.9 C
Pristina
18/06/2024

Tiri, miku i dikurshëm i Donald! Për çka u zhgënjye nga aktori Veshaj?

Tiri Gjoci ishte mik i mirë me Donald Veshaj.

Madje kënga ‘Lamtumirë’ e këngëtarit shqiptar thuhej se i dedikohej pikërisht aktorit Veshaj dhe historisë së tij me Beatrix Ramosaj, shkruan nzoom.biz.

Por, e vërteta në fakt qenka ndryshe.

Tiri ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM ku mes tjerash foli për raportin që gëzon me Donaldin i cili i’u rikthye dashurisë së vjetër, Bora Zemanit.

Ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news