spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Ekskluzive: Finalja e madhe me befasi të shumta, Efit dhe Luizit i bashkohen edhe këta 2 banorë

Finalja e ‘Big Brother Vip Albania’ do të jetë me datë 6 maj.

Produksioni ka rezervuar befasi të shumta për këtë mbrëmje të veçantë, shkruan nzoom.biz.

Në spektaklin e natës së kaluar Efi dhe Luizi janë shpallur finalistët e parë, ndërsa Bledi dhe Kiara u larguan nga shtëpia më e famshme e momentit.

n’ZOOM në ‘Tema e javës’ ju njeh me disa detaje ekskluzive sa i përket finales dhe çmimit të madh.

Se kush do t’i bashkohet këtyre dy banorëve në finale e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news