spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Ardi i ‘Familja Moderne’ hap zemrën e tregon pse nuk merr pjesë më në seriale

Një aktor i njohur dhe shumë i dashur për publikun.

E kemi fjalën për Armond Morina, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli për angazhimin e tij në teatër e po ashtu për rolet në filma.

‘Adnan Kafazi’ ishte prodhimi që po rrugëton në trojet shqiptare dhe jo vetëm.

Aktori Morina u shoqërua nga qeni i tij, Benxhi dhe ndiqni bisedën e këndshme duke parë storien e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news