spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Qytetarët e lumtur për largimin e Kiarës, pse nuk e duan prezantuesen pranë Luizit?

Kiara Tito ishte banore e ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo qëndroi shumë pranë Luizit por përsëri nuk i’a doli ta sigurojë një vend për finalen e 6 majit, njofton nzoom.biz.

Konkurrentja e rikthyer u mposht nga Efi e cila bashkë me këngëtarin Ejlli janë shpallur finalistë dhe sonte në spektaklin e radhës do të ketë befasi të shumta.

n’ZOOM me Albina Zeneli ka realizuar rubrikën ‘Vox Pop’ ku qytetarët janë dukur të lumtur nga largimi i saj.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news