spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Prezantuesja e njohur rrëfen për divorcin në moshë të re

Edicioni i ri i emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli u transmetua mbrëmë.

Kjo episodë ju solli materiale nga Shkupi, shkruan nzoom.biz.

Flora Shabani ishte e ftuara e radhës ku mes tjerash foli për profesionin e gazetarisë ku e ushtron tash e 17 vite.

Ajo u rrëfye edhe për jetën private ngase Flora u divorcua në moshë të re.

Për këto dhe detaje të tjera ekskluzive shikoni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news