spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Ish-banores së ‘BBA’ i ndodhi e papritura gjatë intervistës

Fjorentina Halili është një personazh i njohur i botës së showbizit.

Ajo mori pjesë në ‘Big Brother’ ku arriti të jetë tejet e komentuar për strategjinë e lojës asokohe, shkruan nzoom.biz.

E, tani edhe pse kanë kaluar shumë vite, ajo gjendet shpesh në krye të mediave rozë për deklaratat e saj.

Fjori ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash gjatë xhirimit të intervistës i pati disa momente të sikleshme.

Ndiqni storien e plotë dhe provoni të mos qeshni me gafat e saj. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news