spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Njihuni me Flora Shabani, njëra ndër gazetaret e para në Maqedoni

Flora Shabani ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo mes tjerash rrëfeu për karrierën e saj ndërvite por edhe për jetën private.

Prezantuesja e njohur shqiptare nuk hezitoi të ndajë me shikuesit momente nga rrugëtimi i saj i gjatë në fushën e mediave.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news