spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Efi largohet! Kristi dhe Luizi luftojnë kokë më kokë

DeaMishel Hoxha u bë banorja e parë finaliste që u largua nga gara.

Ajo u pasua nga Efi, njofton nzoom.biz.

Nga kjo kuptohet që dy konkurrentët më të fortë të ‘Big Brother Vip Albania’, janë Kristi dhe Luizi.

Njëri nga ta do të jetë pas pak triumfues i edicionit të dytë të këtij Reality Show. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news