spot_img
11.6 C
Pristina
28/05/2024

I’u plotësua ëndrra! Noizy dhe Luizi ngjiten bashkë në skenë

Dalja e Luizit u shoqërua me gëzim të madh sidomos nga qytetarët e Shkodrës.

Ai dhe Kiara Tito e shijuan ditën e parë si çift i martuar, shkruan nzoom.biz.

Por, ajo që u diskutua ishte padyshim performanca e hatashme që Ejlli dhe Noizy dhanë mbrëmë.

n’ZOOM u’a sjell të përmbledhur në një video.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news