spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Afërdita Paqarada flet për projektet e radhës, tregon a do të angazhohet përsëri në ‘BBVK’

Afërdita Paqarada ishte mysafire e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli për projektet e reja dhe angazhimet momentale që ka, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja u bë pjesë e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’, nën rolin e opinionistes.

Por, ky rrugëtim i mbeti në gjysmë dhe krejt kjo për shkak të disa impenjimeve familjare.

A do ta kemi përsëri atë në karrigen e opinioneve të nxehta apo jo?

LAJMET E FUNDIT
Related news