spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

E keni parë foton e fundit që po qarkullon? Miqësia e Luizit dhe Maestros është për lakmi

Brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania’ është diskutuar shumë.

E kemi fjalën për miqësinë e ngushtë të Luizit dhe Maestros, shkruan nzoom.biz.

Dyshja ishin banorë të këtij Reality Show, e madje nuk munguan as debatet e ashpra.

Por, së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e përbashkët e dy artistëve e cila daton që nga 2006-ta.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news