spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

U përfol që e kanë dyfishuar çmimin e dasmës, sa kushton një datë e Afrimit?

Afrim Muçiqi është padyshim emri më i kërkuar për dasma.

Ai njihet për llojin e muzikës që e këndon dhe audienca e do shumë, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli edhe për çmimin e një dasme.

Për ta dëgjuar rrëfimin e plotë, ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news