spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Bëri thirrje që ta votojnë Albinën, sa ndikoi Luizi në vota?

Albina dhe familja Kelmendi interpretuan me mjeshtri ‘Duje’.

Me performancën e hatashme, ajo arriti të futet e para në finale, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja e njohur u rendit në mesin e finalistëve dhe pritet që projekti i saj muzikor të jetë një ndër këngët që do të mbahet gjatë në mend.

Në anën tjetër, Albina mori shumë përkrahje nga fytyrat publike mes tyre edhe Luizi.

Ky i fundit bëri apel te të gjithë njerëzit se duhet ta votojnë atë.

Duke e ditur famën dhe vëmendjen e madhe mediatike që aktualisht e ka Luizi, a thua a ka pasur ndikim kjo thirrje?

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news