spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

E pritëm gjatë, Majk sapo na e dha lajmin e mirë

Po i do shumë bashkëpunimet.

E kemi fjalën për Majk, njofton nzoom.biz.

Reperi kosovar sapo na e dha një super lajm që fansat e tij e kanë pritur gjatë.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli në episodën e kaluar u’a solli këtë ekskluzivitet.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news