spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

I martuar me Kiarën, por Luizi nuk e heq ish-in nga goja

Luiz Ejlli po vazhdon të jetë një ndër personazhet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Ai mori vëmendje të madhe mediatike që nga dhjetori i vitit të kaluar, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari i njohur ishte banor dhe njëherësh fitues i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Tashmë i martuar me Kiara Tito, por kjo gjë nuk e ka penguar atë që të flas për ish-partneren e tij.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me disa detaje ekskluzive nga e kaluara e Luizit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news