spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Kristi ironizon me çmimin e finales, thotë se e shpenzon për 1 natë në klub striptizmi

Kristi ishte njëri nga 4 finalistët e ‘Big Brother Vip Albania’.

Ai ishte i dyti në këtë garë e cila u fitua nga Luizi, njofton nzoom.biz.

Konkurrenti Ejlli mori 100 mijë euro por si duket dikush nuk qenka aspak i kënaqur me rrjedhën e lojës.

Kristi tha që për të këto para janë tejet simbolike dhe se i shpenzon për 1 natë madje ironizon aq keq sa shprehet pak me terme banale.

Për më shumë detaje ndiqni insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news