spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Kiara ironizon me produksionin, përmend zarfin e zi

Çdo fotografi apo postim i tyre përbën lajm që klikohet shumë.

E kemi fjalën për çiftin e ri, Luiz dhe Kiara, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit ka publikuar një foto të lezetshme ku shihen dyshja më të dashuruar se kurrë më parë.

Por, bukuroshja shqiptare ka ironizuar me gjestet e produksionit.

‘Zarf i zi apo i kuq’, ka shkruar Kiara. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news