spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Plasi sherri! Ish-banorja e ‘BBVA’ kritikon ashpër Luizin

Luizi dhe Kiara po i shijojnë ditët më të mira si çift i martuar.

Loja e ‘Big Brother Vip Albania’ ka mbaruar por jo edhe kunjat e ish-konkurrentëve, shkruan nzoom.biz.

Antoneta Koçi ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku rrëfeu disa detaje nga privatësia duke e zbuluar partnerin e saj.

Ish-banorja e njohur shqiptare u pyet për lojën që ka bërë Ejlli dhe sigurisht duke e ditur që ajo ka pasur përplasje të vazhdueshme me të, nuk mund t’i thoshte fjalët më të mira. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news