spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Doni të martoheni këtë sezonë? Ja datat më me fat për dasmë

Nëse planifikoni të martoheni këtë vit, atëherë zgjidhni datën më të favorshme për organizimin e një dasme.

Për ata që planifikojnë një martesë në muajt e dimrit, janari dhe marsi janë muajt më me fat për të, sipas astrologëve, 22 janari është një ditë ideale për një martesë, sepse atëherë ka një rreshtim të dyfishtë të Venusit dhe Saturnit.

Hëna e Re në 21 Mars sjell një komunikim të ri me Merkurin që i bashkohet asaj.

Nëse martoheni gjatë pranverës – Çdo pranverë sjell ndryshime të mëdha dhe përveç zgjimit të natyrës, do të sjellë edhe ditë të lumtura për çiftet e reja. Kështu, 11 Prilli do të jetë një ditë e lumtur për të gjithë ata që do të martohen.

Hëna e re e ardhshme në Demi më 19 maj sjell komunikim më të mirë dhe të hapur, ndërsa Gaforrja në Venus do të sjellë një atmosferë dashurie dhe emocione të sinqerta.

Nëse martoheni gjatë verës – Qershori është muaji që të porsamartuarit e duan më shumë. Hëna e re në Demi më 17 qershor është një periudhë shumë e favorshme për të gjithë ata që fillojnë një kapitull të ri në jetë – do t’u sjellë dashuri dhe energji harmonike.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news