spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Ekskluzive: Xhensila shtatzënë në muajin e 4-të

Një këngëtare e njohur dhe shumë e dashur për publikun.

Bëhet fjalë për Xhensilën, shkruan nzoom.biz.

Këtë herëju kemi sjellur të reja nga privatësia e saj dhe e Bes Kallakut.

Dyshja pritet të bëhen prindër të një fëmije.

n’ZOOM mëson se artistja shqiptare është në muajin e 4-të dhe detajet i kuptoni në rubrikën e lajmeve vendore.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news