spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Ekskluzive: Aurela dhe Mc Kresha përsëri në duet, ja detajet

Aurela Gaçe ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo promovoi albumin e saj, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja mes tjerash bëri të ditur se ka biseduar me Mc Kresha dhe do ta publikojnë një duet.

Ky do të jetë bashkëpunimi i dytë i artistëve shqiptar, pas suksesit me ‘Cash’ e publikuar në vitin 2011.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news