spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

‘Nuk besuan në mua, por ja ku jam sot’! Vjosana Nozllaku rrëfen sfidat e gazetarisë sportive

Episoda e kaluar e n’ZOOM ju solli edhe një histori suksesi.

Këtë herë bëhet fjalë për Vjosana Nozllaku, shkruan nzoom.biz.

Ajo erdhi me një rrëfim të ndjerë duke përmendur sfidat dhe vështirësitë e të qenurit gazetare në Shqipëri.

Vjosana moderon një emision sporti dhe hap zemrën duke ndarë me shikuesit disa nga paragjykimet që i janë bërë nga të tjerët. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news