spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Ndërron jetë ish-banorja e ‘Big Brother Vip’

Ylli i Reality Show-t italian “Big Brother”, Monica Sirianni ka ndërruar jetë teksa ishte në një lokal nate.

Mësohet se Sarianni u sëmur papritur të premten gjatë një nate jashtë me miqtë në Sauveria Mannelli, një qytet në provincën Catanzaro të Italisë dhe u dërgua me urgjencë në një spital lokal, ku u shpall e vdekur.

Raportet thonë se një hetim është duke u zhvilluar për të përcaktuar shkakun e sëmundjes dhe vdekjes së saj të papritur, pa asnjë informacion ende të publikuar për publikun, megjithëse raportet thonë se përfshirja e palëve të treta është përjashtuar.

Mësohet se mjekët nuk e kanë përjashtuar shkakun e një ataku kardiak.

Ish-ylli televiziv u shfaq në sezonin e 12-të të versionit italian të reality show-t, i cili u transmetua midis 2011 dhe 2012.

Ajo u lind në Australi nga prindër italianë që kishin emigruar nga rajoni jugor i Kalabrisë para se ajo të lindte.

LAJMET E FUNDIT
Related news