spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Si janë raportet mes Luizit dhe Oltës? Ja detaji që bëri lëmsh rrjetin

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari ishin dy nga konkurrentët më të fortë të ‘BBVA’.

Ata krijuan debate nga më të ndryshmet brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz.

Miqësia e tyre dukej se mori fund, derisa aktorja shqiptare i’u rikthye paqes dhe reflektoi.

Fituesi i 100 mijë eurove përdori strategji të hatashme dhe i fitoi diskutimet me argumente të forta.

Se si qëndrojnë tani raportet mes dy artistëve e kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news