spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Arbana prish keq punët me Kiarën, reagon Luizi dhe për arsye banale…

E kishte vendosur të martohet në Toskanë.

Bëhet fjalë për Arbana Osmani, njofton nzoom.biz.

Ajo ftoi personat më të afërt por munguan dukshëm kolegët e saj të televizionit.

Mes tyre edhe Kiara Tito për të cilën thuhet se prezantuesja e ‘Big Brother Vip Albania’ i ka prishur keq punët dhe arsyet janë banale.

Kjo ngjarje e ka detyruar edhe Luizin të reagojë dhe detajet i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news