spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

E frikshme! Bled Mane zbulon mesazhet kërcënuese që mori nga kosovarët

Bled Mane ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai foli rreth profesionit të gazetarit dhe sfidat e saj, shkruan nzoom.biz.

Ish-banori i ‘BBVA’ rrëfeu po ashtu edhe raportet me konkurrentët tjerë e nuk heziton të jap kritika.

Bledi hap zemrën dhe pranon të tregojë kërcënimet e shumta që merr e sidomos pasi ka filluar ta ngacmojë Nita Latifin.

Ai nuk pëlqehet nga audienca kosovare dhe ndiqni insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news