spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Nuk do ta besoni! Pas fenomenit LUIZ këta janë emrat e banorëve të ‘BBVA3’

Luiz Ejlli po vazhdon të jetë fenomen dhe tejet i ndjekur në rrjetet sociale.

Thuhet se edicioni i tretë i ‘Big Brother Vip Albania’ do të nis në vjeshtë, njofton nzoom.biz.

Produksioni i këtij formati ka filluar punën prej tani në mënyrë që kastingu të jetë i famshëm.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ka mësuar disa nga emrat e fytyrave publike që do të bëhen banorë.

Për këto dhe detaje të tjera, ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

LAJMET E FUNDIT
Related news