spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Pas martesës, Arbana hoqi dorë nga prezantimi i ‘BBVA’?

Arbana Osmani është një ndër prezantueset më të njohura të ekranit shqiptar.

Ajo qëndroi në krye të projekteve të mëdha që sot e asaj dite ndiqen me interes, njofton nzoom.biz.

Por, pas martesës dhe ceremonisë private në Toskanë si duket jeta e Banës mori kthesë tjetër.

Prezantuesja Osmani ndoshta do të heq dorë nga udhëheqja e ‘Big Brother Vip Albania’ .

Detajet e hollësishme i gjeni në insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news