spot_img
11.6 C
Pristina
28/05/2024

Ju njoftuam 2 muaj më parë, Xhensila më në fund e pranon se është shtatzënë

Ju kishim njoftuar 2 muaj më parë.

Bëhet fjalë për pritjen e dytë të ëmbël të këngëtares shqiptare, shkruan nzoom.biz.

Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër të një djali dhe këtë e zbuluan në 5 vjetorin e lindjes së Ajkës.

Përndryshe, ndiqni insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news