spot_img
11.8 C
Pristina
27/09/2023

Çka ka ndodhur saktësisht me Fjollën pasi e mbyllën në spital?

Fjolla Morina po vazhdon të jetë një ndër personazhet më të përfolura në mediat rozë.

Pas lajmit të ndarjes nga Fisnik Syla, asaj nuk i’u ndalen problemet, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja kosovare mbylli të gjitha bizneset që i posedoi dhe filloi të degradohet me disa video dhe deklarata bombastike.

n’ZOOM ju solli lajmin ekskluziv se Fjolla është shtrirë në spital e ka siguruar një fotografi pak para kësaj ndodhie.

Për këto dhe detaje të tjera, ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news