spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Ekskluzive: Zbulohet ana e errët e Feros, reperi në borxhe të mëdha

Emrin e tij e kemi pasur shpesh në krye të mediave rozë.

Bëhet fjalë për Feronit Shabani, shkruan nzoom.biz.

Ai dhe partnerja e tij Arbenita kanë krizë në martesën e tyre e në mes është vajza e tyre, Nina.

Por, kjo gjë dhe epiteti ‘Baba’, nuk e ka ndaluar reperin nga Gjilani të përfshihet në telashe.

n’ZOOM nga burime të sigurta ka mësuar se Fero ka borxhe të mëdha e madje merret edhe me fajde.

Përndryshe, inserti i mëposhtëm ju njeh me këto dhe të tjera detaje nga lidhja e tij me modelen e famshme Ismajli. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news