spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Premtuan shumë, po japin pak! Shkëlqimi dhe rënia e ish-banorëve të ‘BBVA’

Me të mbaruar vera, nis vjeshta që njihet si stinë e projekteve të mëdha.

Një ndër ta është edhe formati i ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Akoma pa mbaruar personazhet e sezonës së dytë, produksioni po e bën gati kastin e radhës.

n’ZOOM me Albina Zeneli në edicionet e kaluara ju pati njoftuar me emrat e banorëve që do t’i shohim së shpejti.

Por, këtë herë do t’i diskutojmë të arriturat e ish-personazheve që janë bërë super të famshëm duke marrë mijëra ndjekës në rrjetin social Instagram.

LAJMET E FUNDIT
Related news