spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Fisniku zbulon fakte të frikshme nga konflikti me Fjollën

Ai foli rreth projekteve të reja, shkruan nzoom.biz,

Anash nuk mbeti as jeta private dhe ndarja me Fjolla Morina.

n’ZOOM ka raportuar që kjo e fundit u shtri në spital për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore.

Detajet e hollësishme i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news