spot_img
5.2 C
Pristina
21/02/2024

Fero merr minus! Pasi e kërcënoi me jetë, Arbenita i’a merr vajzën

Fero dhe raporti i tij me Arbenitën ishte temë e diskutuar në mediat rozë.

Kjo situatë ka agravuar për të keq, shkruan nzoom.biz.

Dyshja janë ndarë me telashe të mëdha që kanë përfunduar në gjykatë.

Modelja e famshme e ka marrë vajzën e tyre Ninën ani pse reperi nga Gjilani e ka kërcënuar me vdekje nëse i’a largon Ninën e vogël.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell disa detaje se si rrodhi ky problem mes çifit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news