spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Skandaloze! Fisniku zbulon sekretin e madh të Fjollës: Unë dhe familja ime…

Po vazhdon të jetë temë e përfolur.

Bëhet fjalë për Fisnik Syla dhe Fjolla Morina, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit gjendet në spital dhe n’ZOOM ju raportoi për këtë lajm.

Ekskluzive: Pas gjendjes së rënduar psiqike, Fjollën e mbyllin në spital

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, Fisniku zbuloi disa sekrete të frikshme nga lidhja e pastaj ndarja me këngëtaren kosovare.

Detajet tjera i kuptoni duke parë storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news