spot_img
11.4 C
Pristina
01/03/2024

Ekskluzive: Pas gjendjes së rënduar psiqike, Fjollën e mbyllin në spital

Fjolla Morina po vazhdon të jetë personazh i përfolur në mediat rozë.

Para pak muajsh, gjendja e saj është e rënduar, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja e njohur kosovare ka dhënë deklarata nga më të ndryshme të cilat shumë shpejt kanë marrë dhenë duke u bërë virale.

Ajo ka prishur martesën me Fisnik Syla për të cilin nuk kanë munguar as akuzat e shumta.

n’ZOOM sot ka siguruar një fotografi ku shihet Fjolla teksa ishte e ulur në një lokal në kryeqytet dhe ishte e vetme.


Burimet pranë redaksisë kanë thënë se ajo u shtrua sonte në spital.

Për më shumë detaje, nzoom.biz do të ju mbajë të informuar në vazhdim. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news