spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Gazetarja e njohur kritikon ashpër blogeret shqiptare

Xhanan Halil ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Gazetarja dhe prezantuesja nga Maqedonia foli rreth karrierës së saj ndërvite, shkruan nzoom.biz.

Por, anash nuk la pa e krahasuar gazetarinë prej kohës kur ajo e nisi me atë të ditëve të sotme.

Xhanan i pati edhe disa kritika të ashpra për blogeret e ashtuquajtura gazetare të cilat vetëm me pamjen fizike arrijnë të depërtojnë në ekran.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news