spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Pas ndarjes nga Egli, Olsi kapet mat me një bukuroshe?

Ndarja e Olsit bëri bujë të madhe mediatike.

Ai dhe Egli Tako i dhanë fund lidhjes së tyre disavjeçare, shkruan nzoom.biz.

Por, kjo temë mbeti një histori e kaluar ani pse gazetarëve ju interesoi arsyeja që nuk u kuptua asnjëherë.

Aktori dhe këngëtari shqiptar e hodhi pas krahëve këtë romancë dhe u kap mat me një tjetër vajzë?

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news