spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Reperi i mirënjohur i fiksuar pas Oltës, befason me deklaratë

Olta Gixhari është një aktore e dashur për publikun.

Ajo mori pjesë në ‘Big Brother Vip Albania’ dhe vëmendja që pranoi ishte e hatashme, shkruan nzoom.biz.

Ani pse u dorëzua gati në fund të rrugëtimit, artistja e njohur shqiptare fitoi simpatinë e shumë personave, mes tyre edhe të Clevios.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, ai i tha fjalët befasuese për ish-banoren.

Për detaje tjera mund ta dëgjoni intervistën e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news